Nazwa forum

Forum Wioski >SPARTA<

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

TROYA ---> Sparta!!

#1 2012-01-21 15:27:47

Lisu18

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 10
Punktów :   

W7 ---> Sparta.

Witam palny na w7. 

Początek taki nie wiem ilu nas będzie ale.

Gdy tylko wbije new świat.

Wszyscy zakładamy postacie nie mainy a alty. i szukamy  Albo gliny q 30+ albo jaskini z obszernymi korytarzami albo poprostu jaskini z wielkim "holem" w którym dało by sie zbudować mini miasto ;D i ogrodzć murem.

Gdy takowe się znajdzie należy tam postawić hf i stworzyć hs nastepnie podac go tu ;D albo poprostu do mnie na pw xD   potem wszyscy sie tam rspią i zaczynamy gre.


Gre zaczynamy... nie  nie odrazy jak kto co chce ale bowiem pierwsze dni są najważniejsze a dokładniej pierwsze 2/3 xD  >hehe<

My zrobimy to tak podzielimy się 1 wbija tylko exploration i szuka sznurków z których robi liny ( na palisade) następny zajmie się łapaniem królików na mięso i skóry z skóry zrobimy proce i np ja moge polować jak tylko bedzie proca dziki czyli przypuszczam że na drogi dzień a 3 gracz zajmie się robieniem i łapaniem curio dla wszystkich. tzn biedronek , komarów i robieniem czego sie da.

Z taką organizacja możemy mieć bdb start xD i zapewnioną ochrone poprzez Palisade i claima na 2/3 dzień gry ;D

Jak sa jeszcze jakieś propozycje piszcie ;D

Pozdro Lisu18

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.factornine.pun.pl www.tibians.pun.pl www.psieranczo.pun.pl www.figurki-lotr.pun.pl www.transport.pun.pl